Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky a zpráva z MČR 04 mužů

17. 4. 2004

ZPRÁVA O USPOŘÁDÁNÍ III.MČR MUŽŮ VE FLORBALU

Z pověření ČSMPS uspořádal SK Impuls Praha 8 ve spolupráci s OU a PrŠ Chabařovická,Praha 8 III.MČR mužů ve florbalu.Turnaj se hrál již tradičně ve velké tělocvičně ZŠ Chabařovická dne 15.4.2004. Zúčastnilo se ho celkem 73 osob.
Z toho bylo 48 hráčů,8 trenérů,17 organizátorů /včetně roztleskávaček/.
Na III. MČR mužů se do Prahy sjelo 6 týmů z celé republiky.Kromě pořádajícího Impulsu Praha 8 a družstva Impulsu Praha 9 /vítěz Přeboru Prahy/ přijely tyto týmy z regionů: Olymp Jirkov,Handisport Liberec,Integra Hradec Králové a Speciální školy Prostějov.
Družstva byla rozlosována do dvou skupin po třech, kde se hrálo systémem každý s každým 2x12 minut.Týmy z třetích míst ve skupině sehrály utkání o pořadí na 5.-6.místě.Úspěšnější dva týmy ze skupin postoupily do semifinále dle křížového pra- vidla.Poražení semifinalisté hráli o 3.místo,vítězové se utkali o titul Mistra republiky.

Titul MISTRA ČR získalo letos poprvé družstvo Impulsu z Prahy 9,když ve finále porazilo svého pražského rivala a neúspěšného obhájce titulu z r.2003, tým Impulsu Praha 8.Na třetím místě skončil tým Speciálních škol z Prostějova.
 Podle výsledků i předvedených výkonů lze usuzovat,že se výrazně snížily výkonnostní rozdíly mezi jednotlivými týmy a zkvalitnil se herní projev.Ke zdárnému průběhu tur - naje přispěly i kvalitní výkony rozhodčích.
 Hráči nejúspěšnějších třech týmů převzali z rukou organizátorů medaile a obří koláče.Vítězný tým obdržel pohár věnovaný Impulsem Praha,dva nejlepší finalisté dostali malé poháry věnované garantem florbalu ČSMPS .Každý sportovec obdr-
žel na památku diplom ČSMPS.Týmy převzaly velké diplomy a drobné sponzorské dary.
Dle návrhů trenérů byli vyhlášeni a odměněni hodnotnými sponzorskými dárky nejužitečnější hráči jednotlivých týmů, na návrh rozhodčích byli vyhlášeni a obdarováni nejlepší čtyři hráči turnaje.I tito hráči obdrželi diplomy ČSMPS .
Organizaci a zabezpečení turnaje hodnotili účastníci kladně.Děkuji všem kolegům za přípravu a ukázněnost mužstev,všem sportovcům patří poděkování za předvedené sportovní výkony v duchu fair play.