Výsledky a zpráva z MČR 02 žáků

11. 4. 2002

ZPRÁVA O USPOŘÁDÁNÍ III.MČR ŽÁKŮ V MALÉM FLORBALU

Z pověření ČSMPS uspořádal SK Impuls Praha 8 při ZVŠ a OU Praha 8, Chabařovická 1125 dne 9.4.2002 ve velké tělocvičně ZŠ III.MČR žáků v malém florbalu.Počet účastníků: hráčů - 56,trenérů - 11,organizátorů - 15.

III. MČR žáků se zúčastnilo 8 týmů.Kromě pořádajícího Impulsu Praha 8 to byly tyto týmy: Impuls Praha 2, Vok Praha 6 /2 nejúspěšnější týmy z Prahy,kde soutěžilo v PP 16 týmů!/,ZVŠI a SPC Bílina,Loko Kralupy nad Vltavou /reprezentanti regionů/, Fopik Tábor,Uno Ústí nad Orlicí, DD a SpŠ Boskovice /vítězové region.turnajů/.
Družstva byla rozlosována do dvou skupin po čtyřech, kde se hrálo každý s každým 2x8 minut.
Čtvrté,resp. třetí týmy ze skupiny A a B se utkaly o konečné 7.,resp.5.místo.První dva týmy ze skupin postoupily do semifinále.Vítězové se utkali ve finále,poražení semifinalisté hráli o 3.místo.
O vyrovnanosti prvních čtyř týmů svědčí skutečnost, že finalisté měli ve skupině jednu prohru s týmy bojujícími o 3.místo.O držitelích bronzových medailí rozhodovala až trestná střílení /!/,finále rozhodla náhlá smrt. Titul MISTR ČR získali poprvé žáci Impulsu Praha 8.
Hráčům nejúspěšnějších týmů předala L.Paříková, ředitelka ZVŠ a OU v Praze 8, medaile.Kapitáni třech nejúspěšnějších týmů obdrželi poháry od sponzorů, všichni sportovci si odvezli na památku diplomy ČSMPS.
Dle návrhů trenérů byli vyhlášeni nejužitečnější hráči jednotlivých týmů, na návrh rozhodčích byli vyhlášeni nejlepší čtyři hráči turnaje.Tito hráči obdrželi diplomy ČSMPS a věcné ceny od sponzorů.
K organizaci a zabezpečení turnaje se vyjadřovali účastníci pochvalně.Závěrem bych chtěl poděkovat všem kolegům-trenérům za přípravu i ukázněnost mužstev ,všem sportovcům patří poděkování za předvedené sportovní výkony v duchu fair play.