Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky PP05ž

19. 2. 2005

 

 ZPRÁVA O REGIONÁLNÍM KOLE VE FLORBALU /žáci/ - PŘEBOR PRAHY


17.2.2005 se v tělocvičně ZŠ Chabařovická v Praze 8 konal 6.ročník Přeboru Prahy žáků ve florbalu.Zúčastnilo se ho 37 sportovců, 6 trenérů /5 týmů/ a 11 organizátorů /včetně rozhodčích, pomocníků  /.

Vzhledem k tomu,že se turnaje účastnilo jen 5 týmů,hrálo se systémem každý s každým 2x8 min. hrubého času.O vítězi turnaje se rozhodovalo až v posledním utkání turnaje.Putovní pohár pro vítěze obhájil těsně tým Impulsu z Prahy 4 /Ružinovská/.

Většina týmů předvedla velmi dobrou hru v poměrně vyrovnaných zápasech.Dokumentují to výsledky na prvních třech místech,kde všechna družstva dosáhla shodného počtu bodů.. O vítězi rozhodovaly vzájemné zápasy a v nich dosažené skóre.

Herní úroveň nejúspěšnějších týmů je příslibem před blížícím se MČR.Některé týmy by měly trochu zapracovat na disciplíně a sebeovládání.

 

 R.Lukavský
garant florbalu ČSMPS

 

 P.S. Menšímu „nepochopení“ by se dalo zamezit,kdyby se někteří trenéři seznámili včas se standartními postupy,které jsou běžné při podobných výsledcích.Bylo by rovněž prospěšné,aby své svěřence seznámili důkladněji s pravidly florbalu.

 

 

 Konečné pořadí v turnaji :

1) Impuls Praha 4,Ružinovská

2) Spec.školy Praha 8, Libčická

3) Impuls Praha 9,Mochovská

4) ZVŠ Praha 5,Trávníčkova

5) Impuls Praha 10,V olšinách

 

P.S. ztratily se mi tabulky...