Výsledky PP06ž

5. 2. 2006

ZPRÁVA O REGIONÁLNÍM KOLE VE FLORBALU /žáci/ - PŘEBOR PRAHY

2.2.2006 se v tělocvičně v Chabařovické ulici v Praze 8 konal 7.ročník Přeboru Prahy žáků ve florbalu.Zúčastnilo se ho 44 sportovců, 8 trenérů /6 týmů/ a 10 organizátorů .

Turnaj se hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 2x8 minut hrubého času..Následovalo utkání o 5.místo,v němž se střetly třetí týmy ze skupin.

Nejúspěšnější týmy ze skupin postoupily do semifinále. Poražení semifinalisté se střetli v souboji o 3.místo,vítězové se kvalifikovali do finále.V něm se rozhodovalo o držiteli putovního poháru a poprvé též o majitelích zlatých medailí.

Letošní turnaj žáků přinesl překvapení v kladném i záporném smyslu.To negativní bylo v podobě výrazného neúspěchu florbalistů z Prahy 4,Ružinovské.Vítězové PP z let 2004, 2005 /Mistři ČR,resp.stříbrní z MČR/ naprosto neuspěli a před posledním místem je zachránila jediná výhra  nad nejslabším účastníkem turnaje,týmem Voku z Prahy 6.

Kladné překvapení mají na svědomí florbalisté Impulsu z Prahy 10,Uhříněvsi.Ti prošli celým turnajem bez jediné porážky a zcela přesvědčivě zvítězili nad všemi soupeři.Po zásluze převzali zlaté medaile pro vítěze a putovní pohár.

První čtyři týmy předvedly velmi dobrou hru v poměrně vyrovnaných zápasech.Dokumentuje to i výsledek utkání o 3.místo,kde se rozhodovalo až v prodloužení.

Vítězům nezbývá než popřát,aby se jim spolu s týmem Impulsu Prahy 9 /Mochovská/ dařilo stejně úspěšně reprezentovat Prahu na nadcházejícím MČR žáků.