Výsledky PP06m

24. 2. 2006

ZPRÁVA O REGIONÁLNÍM KOLE VE FLORBALU /MUŽI/ - PŘEBOR PRAHY

23.2.2006 se v tělocvičně v Chabařovické ulici v Praze 8 konal již 5.ročník Přeboru Prahy mužů ve florbalu.Zúčastnilo se ho 54 sportovců, 5 trenérů /6 týmů/ a 10 organizátorů .
Turnaj se hrál ve dvou skupinách systémem každý s každým 2x10 minut hrubého času.Následovalo utkání o 5.místo,v němž se střetly třetí týmy ze skupin.
Dva nejúspěšnější týmy ze skupin postoupily do semifinále. Poražení semifinalisté se střetli v souboji o 3.místo,vítězové se kvalifikovali do finále,v němž se rozhodovalo o držiteli putovního poháru a poprvé též o majitelích zlatých medailí.
Již potřetí zvítězil „A“tým Impulsu Praha 8-Chabařovická, který ve finále porazil „A“tým Impulsu Praha 9-Učňovská až při „náhlé smrti“.V regulérním čase byl stav finále 1:1.
Většina týmů předvedla velmi kvalitní hru v poměrně vyrovnaných zápasech .
Třebaže turnaj byl kvalifikací pro MČR a hrálo se důrazně a svižně,vše probíhalo v duchu fair play, bez výstřelků v chování či zbytečných zranění.Za to patří dík všem hráčům i trenérům.
O sportovní atmosféru se starali především momentálně nehrající hráči týmů a někteří nadšenci z domácího OU.
Vysoká herní úroveň a disciplína nejúspěšnějších týmů je příslibem před blížícím se MČR.